Pleneras "Spalvos disidentas ružava" 2021 m.

2021 metų rugpjūčio 4, 5 ir 6 dienos – šventė Šiaulių Dailės Mokykloje – pleneras „Spalvos disidentas ružava“. Tyliai šnabždės profesionalų teptukai. Kiekvieno – sava istorija. Daugiau ar mažiau ružava. Saldi kaip žemuogė, veriama ant smilgos. Basomis išeinant ant žolės. Prisiminti. Kaip kvepia kontrastas – žalia. Pastovėti po medžiu. Muzika – oras. Šokiui su savimi. Ružava – ne raudona. Praskiesta ne taip skauda. Kaip gimimas. Kūrybinio dialogo pradžia. Pirmiausiai su savimi. Įvadas – šypsena. Į draugystę. Į pokalbius, nes, greičiausiai, jie – esminiai. Pasipasakok. Pasakyk ką sukaupei. Turi tris dienas. Ilgai tylėta. Visą amžinybę. Karantinas. Kaip kokiame kosminiame laive. Su katinu ir šunimi. Su Jo Didenybe Zoomu. Ir Feisbuku.
Taigi, apsikeista. Potėpiu, mintimi, tyla, žvilgsniu, žodžiu, prisilietimu, rankos paspaudimu, padrąsinimu, pagyrimu, šiluma ir kitais tikrais dalykais.
Nuoširdžiausi linkėjimai plenero organizatoriui "Laiptų galerija" ir dalyviams.
Pagarbiai, Šiaulių Dailės Mokykla.
Tešviečia...
Fotografijos – Alvydas Salkauskas