Mokytojų kelionė į Jelgavą

2014-01-03 Penktadienis. Mes keliaujame Į Jelgavos (Latvija) dailės mokyklą, vežame savo kūrybinius darbus parodai, taip pat tikimės pabendrauti su kolegomis. Mūsų edukacinė išvyka - seminaras vadinasi ,, Dailės raiškos mokymo metodų įvairinimas Lietuvos ir Latvijos dailės mokyklose“. Tobulinamės ir tobulėjame. Jelgavos dailės mokyklos mokytojai sugalvojo mus nuvežti pas nykštukus į Tervetės gamtos parką. Šiek tiek pavaikščioję po mišką ir pasidžiaugę mažais nykštukų pastatėliais, tikrai pasiekėme Nykštukų tėvo dirbtuvėlę, kurioje apžiūrėjome įvairius senovinius staliaus įrankius, o vėliau aplankėme Nykštukų mamą, kur klausėmės latviško pasakojimo ir ragavome karštos žolelių arbatos. Vėliau kavinaitėje pietavome ir grįžome į Jelgavą pažiūrėti naujo pėsčiųjų tilto, sutvarkytos Lielupės krantinės ir naujametinio miesto.